Lukáš Pavlásek napsal novou knihu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

»Ajťák« Lukáš Pavlásek vydává humornou knihu o infantilních třicátnících z prostředí IT

Komik, herec, textař, spisovatel, ilustrátor a nejnověji také tanečník, Lukáš Pavlásek (37) je mužem mnoha talentů. Teď přichází na trh jeho nová kniha, kterou poprvé vydává ve vlastním nakladatelství Lukáš Pavlásek – Vládce všech galaxií.

Humorná próza Z deníku ajťáka vypráví příhody ze života jedné ajťácké party, který je plný koblih, sladkých limonád, kabelů, mejlů a snů o holkách z právního oddělení, k nimž se naši hrdinové snaží marně přiblížit. Lehce infantilní třicátníci Žahour, Míra a Kropáček žijí ve svém Hnízdě, jak přezdívají svému věčně zatemněnému kanclu.

I ajťák umí vyznat ženě lásku: „Čekám, až mi potvrdí přátelství. Říkám si jestli vůbec poznala, že jde o mě. Jako profilovku mám totiž fotku Harryho Pottera.“

I ajťák má svoje mužné zbraně: „Zkusím jí smazat poštu a počkám, až zavolá na helpdesk.“

I ajťák prožívá citová zklamání: „Tak nevolá, asi jí smazaná pošta nezajímá.

Lukáš Pavlásek je spolehlivý průvodce po tajných zákoutích ajťákovy rozpolcené duše. Ví toho o skrytém světě systémáků hodně. Jak je ale možné? Sám jím totiž býval.

Kniha Z deníku ajťáka vychází zítra, pokřtěna pak bude 2. listopadu, komik si zvolil za kmotry Jakuba Koháka a Ester Kočičkovou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 10. 2015 10:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.