Zpěvačka Helena Vondráčková v roli chůvy zářila na premiéře muzikálu Romeo a Julie. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

»Chůva« Helena Vondráčková o premiéře muzikálu Romeo a Julie: Měla jsem trému!

Světový muzikál Romeo a Julie si odbyl ve Foru Karlín svoji premiéru. Hlavní hvězdou večera byla zpěvačka Helena Vondráčková (68), která byla obsazena do role chůvy.

„Byla tréma, ale cítila jsem se dobře. Až na pár věcí, které nikdo nepoznal, ale já o nich vím. Ty si samozřejmě ještě vylepším. Atmosféra byla úžasná a lidé reagovali krásně, mám z toho radost. Jen doufám, že to bude fungovat, že o tento muzikál bude zájem,“ svěřila se zpěvačka bezprostředně po premiéře.

S mladým kolektivem, který v muzikálu převažuje, se Vondráčková sžila skvěle. „Přestože jsou to mladí lidé a zatím neznámá jména, je tam hodně talentu a pracovitosti. Panovala tady během zkoušek nádherná atmosféra,“ potvrzuje Helena slova většiny účinkujících.

Pražské premiéry se zúčastnil také autor hudby, francouzský skladatel Gérard Presgurvic. „Dnes při zvukové zkoušce jsme spolu prohodili pár slov. Zrovna jsem zpívala a líbilo se mu to, tak jsem měla radost,“ směje se Vondráčková, které vysekl obrovskou poklonu též její manžel Martin Michal.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 9. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.