Modelka Agáta Prachařová sportu moc neholduje. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

»Sportovkyně« Agáta Prachařová: Než abych se trápila ve fitku, tak raději méně jím!

Modelka a moderátorka Agáta Prachařová (30) nemá ke sportování zrovna vřelý vztah. Jak se nechala slyšet, zná jiné aktivity, které ji baví podstatně více, a prozatím na tom nehodlá nic měnit.

„Potit se na nejrůznějších přístrojích fakt není mou zálibou. Chápu sice ty, kteří chtějí shodit, že jdou do fitness centra, ale já, než abych se trápila, když něco přiberu, tak radši míň jím. Vyjde to nastejno a bez mučení,“ míní Agáta, která v čestlickém sportovně-relaxačním komplexu pokřtila spolu s Michaelou Ochotskou (30) nové kardio trenažéry Nekonečný žebřík a Nekonečné schody.

Přístroj Imoove, což je zařízení, které prý dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 95 % svalové hmoty najednou, zase upoutal pozornost rockera Petra Jandy (73).

„Nekonečný žebřík ani schody mě nezajímají. Já potřebuji, když po něčem podobném lezu, aby to někde končilo. Když chybí cíl, nezajímá mě to. Ovšem tohle zařízení, na které si stoupnete, moc toho neděláte, protože ono všechno zvládne za vás, se mi docela líbí,“ uvedl Janda s tím, že ale přeci jen zůstane u svého oblíbeného tenisu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.