You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Apocalyptica (Zdroj: YouTube ) 1x FOTO VIDEO

Apocalyptica oslaví 20. výročí Plays Metallicca by Four Cellos koncertním turné. V Praze zahrají 11. února 2017

10. května 1996 vydali finští rockeři jménem Apocalyptika svůj skvělý debut Plays Metallicca by Four Cellos. Instrumentální violoncellový rockový opus změnil pro léta budoucí podobu tvrdé muziky. Na oslavu dvacátého výročí vydání desky skupina v reedici vydává 22. července 2016 remasterované album s třemi bonusovými skladbami.

Toto nové vydání obohatí zcela nové/nikdy dosud nevydané instrumentální nahrávky “Battery,” “Nothing Else Matters” a “Seek & Destroy.” Album bude k dispozici na vinylu (2 LP) – poprvé za mnoho let.

Vydání Plays Metallicca by Four Cellos bylo novým přístupem k hitům nejslavnější metalové kapely, kterou svět poznal. A co víc - Apocalyptika vytvořila svůj vlastní žánr a položila základy kariéry, která trvá již dvacet let s dosud prodanými milióny desek a vyprodanými koncerty po celém světě.

Apocalyptika nadále zůstává do konce roku 2016 na turné na podporu svého dosud posledního alba ‘Shadowmaker’ s koncerty v USA, Evropě, Austrálii a Jižní Americe. 

V roce 2017 se kapela vrátí se speciálními výročními koncerty na oslavu dvacátého výročí Plays Metallicca by Four Cellos. V České Republice tuto show uvidíte 11. února v pražském Forum Karlín.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 5. 2016 19:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.