(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Celebrity s.r.o. Pavlásek, Písařík, Šinkorová, Macháčková, Kratina, Tomsa… vyrážejí po republice!

Nejsou celebrity jako Celebrity, obzvlášť ty "s.r.o". Komediální divadelní hra z prostředí nekonečného televizního seriálu v režii Antonína Procházky CELEBRITY S.R.O., která měla vloni na podzim v pražském Divadle Palace svou premiéru, vyráží po republice. V zájezdovém představení - v alternacích - uvidí diváci samé známé televizní, filmové i divadelní tváře. 

Lukáš Pavlásek, Martin Písařík, Adéla Gondíková, Daniela Šinkorová, Kateřina Macháčková, Oldřich Vízner, Vladimír Kratina, Filip Tomsa, Zuzana Vejvodová, Andrea Elsnerová, Kamila a Pavel Kikinčukovi, Viktor Limr či Zdeněk Rohlíček, pojedou za diváky napříč republikou.  

"Jsme rádi, že se lidem příběh z televizního prostředí, z nekonečného seriálu, které diváci dobře znají, líbí. V nadsázce a s humorem vyprávíme poměry, jaké často u nás i v zahraničí v takových kolektivech prostě jsou," říká s úsměvem režisér a herec Antonín Procházka. 

"Těší nás velký zájem ze strany kulturních domů i divadel a daší se stále ozývají. V dnešní době se lidé chtějí bavit, zasmát se, nad ničím moc nepřemýšlet a Celebrity s.r.o. jsou přesně to, co je určitě pobaví," říká producent hry z JT Production Jiří Turek. 

Kromě pražského představení 2. února v Divadle Palace, mohou diváci vidět Celebrity s.r.o také 5. 2. v olomoucké Redutě  14. 2. v divadle v Klatovech, 13. 4. v divadle Děčín a následně 19. 4. v divadle Karlových Varech, 10. 5. v Kongresovém centru Zlín, 1. 6.  v Měšťastnské besedě Plzeň či 11. 10. v Městském divadle Znojmo.  

"To jsou nyní domluvené termíny, ale přibudou i některá další města a podorbnosti najdou zájemci na webu.Zde je jak obsazení, snímky z představení, tak i termíny a místa, kde se komedie aktuálně bude hrát a odkazy, kde si lze rovnou zarezervovat vstupenky" dodal PR manažer představení René Kekely.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 1. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.