(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Emma Smetana: Místo kosmetiky jóga s přítelem.

Moderátorka a herečka Emma Smetana se s přítelem Jordanem Hajem snaží trávit každou volnou chvilku. Našli si společnou zálibu-bikram jógu. Emma ji považuje z nejlepší kosmetiku a Jordanovi čistí hlavu.

Emma Smetana se józe v minulosti trošku věnovala pod dohledem svého otce. Nikdy ale neměla  pocit, že by nějak  intenzivně sportovala.  Přemluvila Jordana a část společného času se věnují  bikram józe. Jordanovi cvičení nevadí a nestydí se  cvičit ve skupině spolu s ženskými.

„Každý pracujeme někde jinde. Společného času je poskrovnu, tak ho nechceme dělit. Při cvičení se navzájem hecujeme“ vysvětluje, proč následoval  Emmu do tělocvičny.

Pro Jordana i pro Emmu je bikram jóga spolu s cestováním, uměním  a dobrým jídlem   něco jako čistírna duše.

„Vždy, když vylezu po hodině ze sprchy a zjistím, že jsem na živu, mám pocit, že všechny starosti  jsou legrace.  A mimochodem jsem zjistila, že bikram jóga je  dobrá i místo kosmetiky. Po cvičební hodině  mám  pleť na obličeji jak miminko,“ libuje si Emma.

 

Zároveň Emma Smetana dala pozvánku na charitativní bazar, který je pro ni také balzám na duši.  Pořádá ho každoročně a letos bude  8.června. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

20. 5. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.