(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Herec Stanislav Zindulka má práce hodně, času málo. Na gratulaci Aleně Vránové k Thálii si ale chvilku našel

V květnu mu bude pětaosmdesát, ovšem do herecké penze se nechystá, na to je až příliš aktivní. Herec Stanislav Zindulka nemohl proto ani chybět na předávání Cen Thálie v Národním divadle, kde popřál k zisku prestižní trofeje především Aleně Vránové, která ji získala za celoživotní mistrovství.

„Moc jsem jí to přál, měl jsem i za ní velkou radost a ze srdce jí k ocenění pogratuloval.  Známe se dlouhou dobu a ona si to moc zasloužila. Je to vynikající herečka a kolegyně,“ řekl Zindulka, který stejnou cenu v podobě skleněné divadelní masky obdržel v loňském roce. Celý slavnostní večer v Národním divadle se mu zamlouval, jen mu trošku prý chybělo více informací o oceněných finalistech.

Po skončení akce se na party ve foyeru první scény dlouho nezdržel. „Musím na kutě, zítra mám zájezdové představení a pak zkouším v Činoherním klubu tragikomedii Lea Birinského Tanec bláznů, kterou režíruje Ladislav Smoček a která bude mít premiéru 21. dubna. Takže práce je dost a času málo, protože účinkuji ještě v několika dalších představeních,“ informoval herec. 

Práce tedy má, jak říká, až nad hlavu, ale co, tělo, to si občas nepožádá o chvíli oddechu? „Ale ano, občas si požádá a já, pokud to jde, mu vyhovím. Nejraději odpočívám doma ve vodorovné poloze a musím se pochválit, když se do toho pustím, tak dokážu odpočívat velice hezky,“ se smíchem dodal Stanislav Zindulka, hodil na sebe kabát a pospíšil k domovu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 3. 2017 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.