(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Kluková se z lázní vrátila vyčerpaná, model Ondřej Valenta jí z toho dostal.

Když se člověk cítí unavený a nemocný, doktor ho pošle do lázní. Tam odpočívá, chodí na koupele a masáže, a domů se vrací šťastný a plný energie. Herečka Uršula Kluková si prožila pravý opak, z lázní má traumatický zážitek a vykřikuje, že nikdy víc! Jak se jí to přihodilo?

„Mám od narození alergickou rýmu, tak mě poslali do Luhačovic. Byla jsem tam opuštěná, seděla jsem na pokoji a ráno mě nutili vstávat a lítat po těch procedurách. Trvalo to tři neděle a bylo to naprosto vyčerpávající! Bylo to tak strašný, že od té doby nikam jezdit nechci. Vrátila jsem se zničená a zařekla se, že do lázní už nikdy nepojedu,“ vyprávěla Uršula Kluková svoji zkušenost s lázeňskými procedurami. Na veletrh Interbeauty Prague na holešovickém Výstavišti ale přece jen dorazila. Přilákala ji kosmetika HB z Mrtvého moře.

„Jsem na přírodní věci. Když jsem si dělávala masku, byl to většinou žloutek a tvaroh nebo droždí. Proto tomuhle věřím, u Mrtvého moře jsem byla a vyzkoušela jsem si ty bahenní zábaly přímo tam,“ vysvětlovala herečka, která prý péči o svůj zevnějšek nikdy moc nedala, teď se to ale chystá změnit. Ze zdravotních důvodů.

„Kdybych se starala víc, nevypadala bych, jak vypadám. Je to nedostatkem času. Potřebovala bych víc cvičit a pečovat o své nohy. Teď jsem měla problém se zánětem kolene po dvakrát vrácené chřipce. Tohle mě snad konečně donutí se o sebe starat,“ míní Kluková.

Pak ale zjistila, že nejlpepší terapie jsou mladí muži a svůj zájem otočila na  opravdu luxusní objekt, Do péče se jí dostal model Ondřej Valenta, který patří k vyhledávaným světovým modelům a doslova po něm šílí převážně asijské ženy. Uršula sice nezešílela, ale evidentně byla spokojená. 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 4. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.