Foto ze soustředění Miss Prima křivky (Zdroj: Archiv Miss Prima křivky ) 7x FOTO

Miro Šmajda projevil svůj vkus! Lákají ho holky krev a mlíko

Pětidenní soustředění jedenácti finalistek prestižní soutěže MISS Prima křivky, jež se konalo ve skiareálu Monínec, začalo rockovou party, při které se terasa hotelu otřásala v základech a dívky předváděly catwalk, neboli přehlídkovou chůzi na stolech. Pavel Novotný, moderátor letošního finálového večera, který se koná 20. září v pražském divadle Broadway, jim statečně poskytoval oporu, když seskakovaly na pevnou zem. Na kytaru jim přitom rockové hity i vlastní písničky hrál zpěvák Pavel Horejš, který letos v létě natočil debutový videoklip ke svému singlu Souznění. I tento jeho hit zazní na finálovém večeru. Miro Šmajda, který je další hvězdou, jež bude na finálovém večeru v Broadwai vystupovat, přijel s dívkami secvičit své vystoupení v rámci jedné ze soutěžních disciplín.

Letošní ročník Miss Prima křivky je pořádán na téma „Rebelie“, a na jevišti divadla Broadway bude k vidění něco, čeho se dosud nikdy organizátoři jakékoliv soutěže MISS neodvážili. I toto zatím přísně tajené překvapení se na Monínci nacvičovalo.

A proč bude řídit „Rebelii“ při finálovém večeru v divadle Broadway právě Pavel Novotný?

„Živočišnost, živelnost, kontroverznost, nadrzlost - přesně takový je Pavel a jsem moc ráda, že se ujme postu moderátora. Je milovaný a obdivovaný, stejně tak jako nenáviděný a zatracovaný,“ vysvětlila organizátorka soutěže Markéta Zámyslická. 

„O víkendu jsem se svým manažerem navštívil poslední soustředění finalistek této prestižní soutěže. Byla to úžasná párty se skvělými lidmi až do časných ranních hodin! Už nyní se těším na finálový galavačer v Broadwai, kde to pořádně rozjedeme,“ neskrývá své pocity z posledního soustředění finalistek zpěvák Pavel Horejš. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 9. 2016 16:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.