Andrea Bezděková (Zdroj: Miss events/Martin Šebesta ) 9x FOTO

Misska Andrea Bezděková odlétá na Miss Universe. Přinesou jí krásné šaty štěstí?

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková ve středu 11. ledna odlétá reprezentovat Českou republiku na nejprestižnější soutěž krásy Miss Universe. Na exotických Filipínách ji společně s dalšími půvabnými dívkami z celého světa čeká nabitý program, který vyvrcholí 29. ledna finálovým večerem Miss Universe, kdy bude zvolena nová královna krásy.

„Těším se, ale zároveň ve mně celá soutěž budí obrovský respekt,“ přiznává Bezděková.

Česká Miss se na cestu do dějiště Miss Universe vydává vybavena nejen odhodláním uspět, ale také objemnými zavazadly s pečlivě složenou garderobou. Exkluzivní róby na finálový večer pro Andreu vytvořila návrhářka Tereza Sabáčková. „Předností České Miss Andrey Bezděkové je bohatá škála výrazů, je to žena mnoha tváří. A proto i typy šatů mají různou atmosféru a zdůrazňují různý temperament,” říká návrhářka a představuje první šaty v pudrových odstínech, stvořené pro éterickou a něžnou Andreu. „Oproti tomu druhé šaty odhalují její energickou, vášnivou povahu. Vysoký rozparek dává vyniknout štíhlým nohám, sukně z rudě červeného hedvábí při chůzi tančí jako plameny ohně, ve kterém Andrea září jako bohyně.” Sama Andrea je z modelů z dílny Terezy Sabáčkové nadšená: „V šatech se cítím neskutečně dobře. Dodávají mi sílu a sebevědomí.“

Kromě večerních šatů vynese Česká Miss 2016 národní kostým, jehož autorkou je Marie Stará, národní dar a šperky vyrobené společností Lucy Diamonds.

Zatímco Česká Miss 2016 Andrea Bezděková míří na Miss Universe, otevírá se cesta na trůn nové královně krásy! Od 12. do 20. ledna se v Praze, Mostě, Opavě, Olomouci a Brně naplno rozjede castingová tour České Miss 2017, z níž vzejde semifinálová padesátka adeptek na prestižní titul. 

„Česká Miss 2017 je podstatně odlišná od předchozích ročníků a pro finalistky je připraven nesmírně zajímavý program. Od semifinále až po finále budou pracovat samy na sobě pod dohledem profesionálů, čeká je několik soustředění a vítězky budou Českou republiku reprezentovat na světových soutěžích krásy. Hledáme dívky, které se chtějí stát osobností a využít toho, že jim Česká Miss otevře dveře k novým životním možnostem," říká ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 1. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.