(Zdroj: TV Nova ) 9x FOTO

Specialisté: Herci museli na pitevně mezi mrtvé do mrazáku

Diváci televize Nova již vědí, že pondělní večery jsou vyhrazeny kriminálnímu seriálu Specialisté. Tentokrát budou naši hrdinové řešit záhadné úmrtí mladého studenta na pražském letišti. Ukáže se, že šlo o v dnešní době tak aktuální pašování drog v trávicím traktu. Důležitou postavou této epizody je koronerka, kterou hraje Gábina Míčová. Zásadní okamžiky se odehrávají na jejím pracovišti, na patologii.

„Točilo se na skutečné patologii v ÚSL v Thomayerově nemocnici. Prostor byl řádně vydezinfikován a vyčištěn, přesto v něm přetrvával pro pitevnu tak typický zápach. Vše je zde reálné – nástroje okolo apod. Herci epizodních rolí a komparzisté spočívají na stolech, kde jindy opravdu ležívají mrtvoly,“ uvádí producentka seriálu. 

V pitevně dojde k přepadení koronerky. Pachatel ji omámí a zavře do mrazáku pro mrtvoly. Jak si tuto scénu její představitelka „užívala“? „Gábina si sice lehla na nosítka, ale v momentě, kdy vjíždí do boxu, ji vystřídala dublérka. Když divák nahlédne do plného mrazáku na mrtvé, je v něm několik komparzistů. Ti však neleží na lehátkách, která jsou zde mrtvým určena, ale na normálních nemocničních lehátkách, která tam byla pro účely natáčení vložena,“ dodává dále zdroj z natáčení. 

Případ úmrtí mladého chlapce, který Specialisté vyšetřují, se zpočátku jeví jako klasická smrt předávkováním při pašování drog. Po napadení a únosu koronerky Ivy Malinkové však kriminalisté zjišťují, že za případem nestojí drogový gang, nýbrž tragická rodinná historie.  

Specialisté již v pondělí od 20:20 hod na TV Nova!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

4. 2. 2019 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.