Barbora Mottlová (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Tyhle miniplavky oblékne Bára na své sexy tělo. Obdivovat je jen bude její miláček

Akční, dobrodružné, fantasy i sci-fi filmy má ráda. Jen Spidermana považuje za ptákovinu, ale třeba Kapitána Ameriku nebo Hvězdné války, ty může. A včerejší premiéru filmu X-Men:Apokalypsa v kině IMAX si také nemohla nechat ujít. Ovšem… Ovšem asi jako většina žen ani Bára Mottlová prostě nemohla projít kolem obchodů v Atriu Flora, kde IMAX sídlí, bez povšimnutí. Jak jsme mohli sledovat bylo tomu právě naopak a neomylně zamířila do prodejny plavek.

„X-Meni musí počkat, plavky jsou momentálně přednější. Za dva měsíce mi bude třicet, s přítelem Brianem jsme se rozhodli, že ty moje kulatiny oslavíme na Mauritiu, takže proto ty plavky,“ vysvětlila herečka a zpěvačka a volným tempem téměř obrátila obchod na ruby, aby si nakonec přibalila jedny jedno a jedny dvoudílné. K nim pak přihodila i apartní plážové šatky. Na Mauritiu, jak informovala, si chtějí milenci užít vyloženě oddychovou dovolenou zpestřenou potápěním.

„No a pak, po návratu, by se měl Brian přestěhovat z Bruselu do Prahy. Jednak se mu naše město líbí mnohem víc a doufám, že neméně, nebo raději mnohem víc, se mu zamlouvám i já. Ovšem pozor. O zásnubách nebo svatbě zatím řeč nebyla. Nechme tomu čas,“ dodala Bára a vybavena plážovými proprietami zamířila do kina. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

19. 5. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.