You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Voříšková, Kotek & Mental Power v novém spotu zvou na blížící se filmový festival v Praze 8. – 10. června 2017

Za tři týdny začne 11. ročník filmového festivalu Mental Power Prague Film Festival 2017, na který zvou v novém spotu Tereza Voříšková, Vojta Kotek, herci a tým Mental Power. Spot vznikl v produkci Savage, scénář napsal a režie se ujal, již tradičně, Vojtěch Kotek. 

Zahájení tohoto jedinečného a jediného festivalu na světě proběhne ve čtvrtek 8. června v La Fabrice od 18.00 hodin koncertním happeningem za účasti kapel Děda Mládek Illegal Band, TH!S, Tam Tam Batuchada a dalších, včetně projekce dokumentárních filmů. Další dva dny bude program pokračovat v Divadle Palace páteční projekcí filmů (9. 6.) a sobotním galavečerem spojeným s udílením cen (10. 6.). 

Mental Power Prague Film Festival (MPPFF) je mezinárodní filmový festival (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením, který pořádá a organizuje Hendaver z. s. Jeho patronkou je již osmým rokem Tereza Voříšková. 

„Myslím, že letos to bude můj osmý ročník. Poslední dva roky je to však moje druhá práce na plný úvazek. Vyloženě si užívám ale produkční práci, shánění peněz, zařizování festivalu jako takového, komunikaci s klienty, vymýšlení konceptu s celým týmem, a pak samozřejmě festival. To je prostě oslava života. Radost v krystalické podobě.“ K natáčení spotu dodává: „Spot jsem pro Mental Power natáčela teprve třetím rokem, ale teprve druhým rokem po poradě s týmem vím, že si to tu nesmím dělat tajně pro sebe, ale že se za celou věc musím postavit i veřejně. A užívám si to maximálně, s Vojtou jsme se shodli, že jsou profesionálnější než většina „opravdových“ herců. Sedí, mlčí, dokonale hrajou a maximálně vás pomazlí.“

V porotě zasedají významné osobnosti, v letošním roce účast zatím potvrdili: Michal Suchánek, Táňa Fišerová, Jan Rejžek, Patrik Nacher, Milan Tesař, Gabriela Zdražilová a další.

Vítězové jednotlivých kategorií letošního ročníku budou přebírat ocenění z rukou Terezy Voříškové, Evy Holubové a dalších porotců; galavečerem provede Vojtěch Kotek, který je s festivalem už také řadu let spojován a je autorem jeho několika posledních videospotů.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

19. 5. 2017 17:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.