(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Že by nová moderátorská dvojice na TV Prima? Tedy Michaela Nosková a Lucie Lucie Šilhánová?

Tak upřímně řečeno až tak daleko to nedošlo (zatím), ale děvčatům to ve studiu slušelo, nakonec jak jinak. Hned po včerejších odpoledních zprávách si v "přímáku" podrbaly o životě v pořadu Miniduel.

Míša prožívá úspěšné období. Hraje v muzikálech, chystá koncert, je nominovaná na Thalii.

„Hektické pracovní období si užívám. Za nominaci na Thalii jsem velice vděčná. Po deseti letech zpívání jsem si říkala, že už by něco mohlo přijít,“ směje se.  „Nečekala jsem to a  tajemství nominace jsem musela udržet až do února. Řekla jsem to jen svým nebližším, mezi které patří i můj přítel Thomas.“

Při  narození dcerky Elišky byl na mateřské dovolené bývalý Míšin manžel Jan Horsák. „Jak by to bylo v  dnešní době?“ byla zvědavá Lucie Šilhánová

Vzhledem k tomu, že já i Thomas máme kvůli práci velmi málo času, druhé dítě nehrozí. I když, kdo ví,“ řekla Michaela. „Každopádně Elince věnuji veškerý volný čas a snažím se jí vše vynahradit.“ dodala. 

A co nebylo řečeno v přímém přenosu, to prozradil exkluzivně pro Aplausin.cz partner Thomas.

 

„ Já česky neumím, ona německy pouze rozumí, proto jsme si  zvolili dorozumívací řeč angličtinu.   A musím říci, že se Míša ohromně zlepšila. Může za to  naše   dennodenní dlouhé  skypování,“ pochválil Míšu Thomas.

11. 3. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.