You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Změňte svou realitu! Doctor Strange už brzo v kinech

Již tento čtvrtek 27. 10. přichází do českých kin očekávaný snímek společnosti Marvel Studios Doctor Strange, který sleduje osudy světově uznávaného neurochirurga Stephena Strange (Benedict Cumberbatch), jehož život se navždy změní poté, co ho děsivá automobilová nehoda připraví o cit v rukou.

Když mu nepomůže tradiční medicína, je nucen pátrat po možnosti vyléčení a po naději na velice netypickém místě – v tajemné enklávě, známé pod názvem Kamar-Taj. Velice záhy zjišťuje, že se nejedná pouze o místo, kde se lidé mohou zbavit svých zdravotních problémů, ale že se zde nachází také přední linie bitvy s neviditelnými temnými silami, které touží zničit naši realitu. Zanedlouho je Strange – vybavený nově získanými magickými schopnostmi – nucen se rozhodnout, zda se hodlá navrátit ke svému životu prestižního a bohatého lékaře, nebo zda se toho všeho vzdá, aby bránil náš svět jako nejmocnější kouzelník světa.

 

Pro režiséra Scotta Derricksona byla možnost ujmout se režie snímku Doctor Strange společnosti Marvel splněným snem. „Doctor Strange byl vždycky mou nejoblíbenější komiksovou postavou,“ říká Derrickson. „Nejenom v komiksech společnosti Marvel, ale obecně ve všech. Tenhle komiks mě oslovuje zejména tím, jak vážně bere koncepty mystiky a toho, že vesmír je ohromně tajemný. Věřím, že nás obklopují věci, na které naše vědecké přístroje nestačí.“ 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 10. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.