(Zdroj: Herminapress.cz ) 37x FOTO

10 pravidel jak sbalit holku. - Matouš Ruml: Na balení holek žádná pravidla nejsou

PRAHA – Do českých kin míří nová komedie scénáristy a režiséra Karla Janáka, tvůrce Snowborďáků a Rafťáků, s výmluvným názvem 10 pravidel jak sbalit holku.

„Byl jsem fascinován, když jsem zjistil, kolik existuje příruček, návodů a zaručených rad, jak snadno získat ženu. Jsou to technické plány na něco tak složitého a nevyzpytatelného, jako jsou lidské vztahy. A proto jsem si řekl, jdu do toho a na námět Cristiana Bortoneho a Fausta Brizziho jsem udělal tenhle film,“ nechal se slyšet na včerejší novinářské projekci Karel Janák.

Do hlavní role obsadil Matouše Rumla, který je znám hlavně díky postavě ne zrovna nejinteligentnějšího nešiky Lexy ze seriálu Comeback. „Dal jsem mu jí i proto, že ho znám jako výborného herce a i z toho důvodu, aby si zahrál i úplně opačnou postavu, než ve zmíněném seriálu,“ dodal režisér.

Marek Matouše Rumla je sympaťák, chytrý kluk zabraný do studia astrofyziky, kterému zkříží cestu dívka snů. A je na zápletku zaděláno.

„Skvěle jsme se při natáčení bavili. Sešla se dobrá parta, a když je i scénář kvalitní a navíc plný humoru jde práce skvěle od ruky. A to téma? Docela aktuální pro řadu lidí. No, podle mě, ale na balení holek žádná pravidla nejsou. Člověk se musí řídit sám sebou, svým rozumem a citem a nedat na zaručené návody. Samozřejmě buď narazí, nebo má úspěch, ale tak to v životě chodí,“ uvedl Matouš Ruml, jehož milovanou hraje Kristina Svarinská, otce Miroslav Donutil, soka v lásce Jakub Prachař a kamarády Jan Dolanský, Tereza Nvotová a Petr Buchta. Premiéra filmu proběhne 19. března.

13. 3. 2014 04:02 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.