Vítězka Talentu Gyöngyi Bodišová vyhrála ceny za 100 000 eur. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

100 000 eur už má svého majitele: Co plánuje do budoucna vítězka talentové soutěže?

Soutěž Česko Slovensko má talent 2015 zná svého vítěze. Mezi desítkou soutěžících, kteří ve velkém finále bojovali o pohádkovou výhru 100 000 eur, diváky svým pěveckým uměním nejvíce zaujala romská zpěvačka z Bratislavy.

Už na začátku soutěže Gyöngyi Bodišová (22) uchvátila porotu ve složení Jaro Slávik, Lucie Bílá, Jakub Prachař a Diana Mórová svým podáním písničky od Mariky Gombitové Vyznanie a také svým životním příběhem.

Gyöngyi má dvanáct sourozenců, které matka nemohla uživit, a tak skončila v dětském domově, kde jí ve zpěvu podporoval její vychovatel. Sama pak půl roku žila na ulici ve stanu, neměla peníze ani doklady.

"Nemám slov, děkuji divákům, že mně posílali esemesky," děkovala šťastná Bodišová. "Chtěla bych pokračovat ve studiu na konzervatoři, kterou nyní navštěvuji, vzdělávat se ve škole a při tom pracovat. A hlavně zpívat, protože to je můj život," prozradila vítězka své plány do budoucna.

Bodišová nesoutěžila v Talentu poprvé. Jako patnáctiletá v roce 2008 rozplakala svým zpěvem i drsného kritika Paľa Haberu. Nyní si odnesla výhru 100 tisíc eur a další ceny, například zájezd do Ománu.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2015 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.