Hana a Petr Ulrichovi (Zdroj: Supraphon ) 1x FOTO

3CD Půlstoletí vyneslo oblíbené sourozenecké pěvecké dvojici Zlatou desku

V úterý 24. května 2016 od 19 hodin se uskuteční v Mahenově divadle v Brně galakoncert Ohlédnutí sourozenecké dvojice Hany a Petra Ulrychových, spolu s kapelami Javory a Javory beat. Tento den bude pro sourozence Ulrychovi výjimečný i získáním významného ocenění od Supraphonu. Zlatou desku za prodej 3CD Půlstoletí jim osobně předá populární český herec Bolek Polívka.

„V podání Javory beatu zazní nejznámější písně z našeho bigbeatového období. Nebude chybět zvuk houslí a cimbálu klasických Javorů a hity raného javorovského období. Zařadíme i novější počin - unikátní nástrojové souznění ve společné hře obou formací,“ upřesnil k chystanému koncertu Petr Ulrych a zároveň dodal: „Potěšil nás úspěch našeho výročního výběrového alba Půlstoletí a to, že nám Zlatou desku Supraphonu předá právě Bolek Polívka je pro nás velkou radostí.“  

V roce 2014 uzavřeli Hana a Petr Ulrychovi padesát let veřejného působení řadou koncertů s oběma podobami Javorů. S názvem Půlstoletí se uskutečnily po celé republice a měly mimořádný ohlas. Pod stejným názvem vydal Supraphon k tomuto jubileu 3CD s největšími hity sourozenecké dvojice. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.