O nějaké erotice tady nemůže být ani řeč. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

50 odstínů šedi v Česku: Kdeže erotika, muzikálová parodie!

Světový bestseller Padesát odstínů šedi autorky E. L. James, podle něhož byl natočen stejnojmenný film, se dočkal i muzikálové verze. Jestli však čekáte romantiku, erotiku a sexy protagonisty, musíme vás zklamat, jedná se o parodii.

V New Yorku je muzikál úspěšně uváděn od března 2013 pod názvem Cuff Me: The Fifty Shades of Grey Musical Parody. Dílo už viděli diváci ve Španělsku, Německu, Itálii, Holandsku i ve Francii. Teď je na řadě Česká republika.

Castingy do muzikálu 50 odstínů šedi, který bude mít premiéru 15. října v Divadle Broadway, jsme pro vás šli osobně omrknout. Některé postavy už byly už „rozebrány“. Dvě hlavní mužské role obsadí Richard Genzer (48) a Michal Suchánek (49), tu třetí získá někdo z castingu, mezi ženami má jistotu Bára Štěpánová (55).

„Není to žádné porno, nic košilatého se na jevišti odehrávat nebude. Je to parodie, kde je mnohem drsnější verbální projev protagonistů než scény. Byla to i podmínka Michala Suchánka s Geňou, že si text přetvoří tak, aby fóry pro Ameriku byly vypointované pro českého diváka,“ vysvětlil producent Oldřich Lichtenberg.

Všude, kde se muzikál uváděl, sklízel úspěchy. Divákům tekly slzy od smíchu po tvářích. Vypadá to, že se máme na co těšit!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 6. 2015 18:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.