(Zdroj: Herminapress.cz ) 67x FOTO

80let cukrarny Saint Tropez - Ornella Štiková: Sladké můžu, ale jsem spíš masožravec!

PRAHA – Ornella Šiková je nejen herečka, modelka a mamina, ale, což by málokdo očekával, i zdatná kuchařka a hlavně cukrářka. Jak prozradila na včerejší party k 80. Výročí založení cukrárny Saint-Tropez hravě a hlavně prý s chutí zvládne upéci i lahodný dortík.

„Nejraději dělám tvarohový, to je moje specialitka, ovšem musím přiznat, že osobně jsem spíše masožravec, takže tuhle moji laskominu jí hlavně partner Pepa. Ani on to ale se sladkým příliš nepřehání. Dá si najednou tak dva, tři kousky a končí, viditelně mu však můj výtvor chutná, “ svěřila se Ornella.

Mladá dáma přišla na party nejen otestovat zdejší dobroty, ale i proto, že její bujné poprsí se stalo inspirací pro výrobu nejatraktivnější části ženy, která byla zdejšími umělci ztvárněna v životní velikosti, a to z pětadvaceti kilogramů čokolády. Jak prozradil jeden z tvůrců netradičního stvoření, vnady „sladké“ ženštiny museli, oproti originálu, výrazně zmenšit, aby se jim figurína nepřevážila a neskončila rozlámaná a ještě k tomu na dlažbě.

Ornella Štiková, jak se ukázalo, nebyla jedinou inspirací pro čokoládové dílo. Tělo bylo totiž stvořeno podle velice přitažlivého exteriéru missky Gabriely Kratochvílové, obličej tvůrci vymodelovali po důkladném prostudování tváře české Playmate, modelky a herečky Evy Perkausové a sex appeal dodala cukrářské skulptuře Terezie Bělčáková. Prostě při pohledu na čokoládovou ženu se sliny jen sbíhaly. A to i některým pánům.

12. 3. 2014 00:37 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.