(Zdroj: JV Agentura ) 2x FOTO

A je to tu! Andrea Bocelli míří opět do Čech

Skvělá zpráva pro milovníky italského tenoristy Andrea Bocelliho. Tahle světově proslulá a uznávaná hvězda populární i klasické hudby zavítá po dvouleté přestávce opět do Prahy. 12. května 2018 vystoupí v O2 areně.

Tentokrát Andrea Bocelli dorazí se zbrusu novým programem, který zároveň reflektuje dvě dekády jeho hvězdné kariéry. Na koncertu zazní melodie z připravovaného alba, které vyjde na podzim 2017, i světové operní árie, a umělec zavzpomíná také na veleúspěšné album „Romanza“ které se nedávno dočkalo reedice právě po 20 letech.

Celine Dion jednou prohlásila: "Kdyby Bůh měl hlas, byl by to hlas Andrea Bocelliho“. Je to hlas, který v sobě proplétá melancholii i jasné barvy a v jehož výrazu se mísí pozemská touha s božskou láskou, ale za kterým stojí i téměř 100 milionů prodaných nosičů v průběhu 20 letité závratné kariéry, tento výrok jen potvrzují.

Na chystaném svátku parádní hudby a písní spolu s ním, kromě doprovázejícího Českého národního symfonického orchestru a sboru, vystoupí řada dalších vážených a významných hostů, jejichž účast na pražském koncertu zatím Bocelli důsledně tají. Jak ale přislíbil, nenechá zájemce o koncert příliš dlouho v nejistotě a hned jakmile bude „seznam“ účinkujících naplněn a potvrzen, okamžitě ho odtajní.

Vstupenky budou k dispozici v síti Ticketportal již od 9. května 2017 s cenami v rozmezí od 900 do 12.500 Kč.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

17. 5. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.