(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

A je to tu! Nosková představila svého chlapa!

Jak je známo, láska je mocná čarodějka. To už zase po několika hubených milostných letech konečně znovu poznává zpěvačka Míša Nosková.

Buldozerem jejího osrdí je pětačtyřicetiletý fotograf Thomas Lichtenwalter. „Známe se sice dva roky, ale do vztahu jsme vlétli až teď o silvestrovské party. Dali jsme si polibek, pak další a další… A bylo vymalováno. Z přátelského vztahu jsme přešli na partnerský a je to paráda,“ blahem zavrněla Míša a Thomas, ač nerozuměl ani slovo, souhlasně přikyvoval.

„Míša se mi líbila už od začátku, co jsme se poznali, a nejen proto, že je krásná žena, ale i skvělá zpěvačka a fajn holka. Klaplo to ovšem až nedávno, takže platilo, že všechno má svůj čas,“ doplnil, jak jinak než anglicky, Thomas.

Milenci zatím bydlí každý ve svém. Míša v Praze, Thomas v Německu, ale často jeden za druhým dojíždějí, a když čas nedovolí, jsou si nablízku alespoň prostřednictvím Skypu. Pokud by se ovšem našla v Česku zajímavá práce, fotograf by neváhal a ke své vyvolené by se hned přestěhoval.

O svatbě však zatím nepadlo ani slovo, vztah je prý v „záběhu“ a časem se uvidí. Že jde o známost skutečně vážnou, svědčí i fakt, že Thomas zná Míšinu čtyřapůlletou dceru Elišku a ona už stihla zase poznat jeho dva syny, kterým je devět a dvanáct let. „Žádný problém ani mezi našimi potomky. Na léto plánujeme společnou dovolenou, tedy všechny naše děti a my dva dospěláci.

Půjčíme si karavan a vyrazíme asi na Korsiku,“ uvedla zpěvačka, kterou jsme s jejím přítelem zastihli v Kulturním domě na Novodvorské, kde Míša zkoušela spolu s kolegy, mj. Radkou Pavlovčinovou, Honzou Kopečným a režisérem Lumírem Olšovským, na chystaný muzikál Přízrak Londýna, v němž hraje hlavní ženskou roli. Thomas celé dění bedlivým okem sledoval a jak nastala krátká pauza, odvedl si svou vyvolenou na „krátké“ kafčo do místní cukrárny. A sladko bylo viditelně nejen po zákusku…

12. 2. 2015 18:39 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.