(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

A je to tu zase! Co najdou děti známých osobností pod vánočním stromečkem?

Vánoce klepou na dveře a blíží se tradiční adventní shon. Spousta maminek si láme hlavu, čím zaručeně nadchnout děti pod vánočním stromečkem. Herečky Aneta Krejčíková, Kristýna Leichtová, Monika Zoubková, Marie Renčová a Tereza Vítů šly na to od lesa. Svoje děti přivedly rovnou ke zdroji, do hračkářství Hamleys.

„Hraček je tu nepřeberné množství, všechno možné. Děti mají možnost si vybrat, co jim vyhovuje. A pro rodiče je to ráj, mohou vybrat dárky pro děti úplně maličké i ty odrostlejší,“ shodly se herečky.

Dárek pod stromečkem by měl nadchnout a potěšit nejen děti a dospělé. Jak to ale udělají herečtí manželé Nikol Heřmánková Kouklová a Karel Heřmánek ml., kteří ještě děti nemají? „Máme ale pejska. Fenka Amy je nedílnou součástí rodiny, proto dárek pod stromečkem určitě najde. Ještě se musíme domluvit, jestli to bude věnec buřtů nebo nový obojek. Tuším, čemu by dala Amy přednost,“ smála se Nikol.

Vybrat správný dárek není disciplína vůbec jednoduchá a pro některé lidi je dokonce celkem traumatizující. „V dnešní uspěchané době jsou děti už od útlého věku ve velice těsném kontaktu s elektronikou a moderními technologiemi, jako jsou počítače, tablety, chytré telefony a televize s prakticky neomezeným množstvím programů. Stačí jedno stisknutí tlačítka a zábava se začne sama přehrávat před očima. To ovšem velmi negativně ovlivňuje dětskou fantazii, kreativitu, schopnost komunikovat, aktivně se bavit,“ vysvětluje Karolína Prýmková, zástupkyně hračkářství Hamleys, a dodává: „Je proto důležité volit dárky pro děti tak, aby je bavily, měly z nich radost, to je samozřejmé. Ale v neposlední řadě také tak, aby v nich zábavnou formou už od mala rozvíjely fantazii, citové vnímání, jemnou motoriku a další schopnosti důležité pro život.“

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

5. 11. 2019 12:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.