Soňa Norisová se mimo herectví věnuje i zpěvu. (Zdroj: TV Prima ) 5x FOTO

A je to venku: Hvězda Policie Modrava Norisová odtajnila životní lásku!

Půvabná slovenská herečka Soňa Norisová (41) není skvělá jen na obrazovce, jak jsme se mohli přesvědčit při sledování seriálu Policie Modrava, ale je i výbornou zpěvačkou. Soňa je členkou slovenské vokální skupiny Fragile. Ta funguje již jedenáct let a letos v září chystá své první turné u nás – Fragile CZ Tour 2015. 

Vokální skupina Fragile je složená z populárních osobností, známých například z různých televizních seriálů a divadel, pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostky (44), dlouholetého partnera slovenské herečky Zdeny Studenkové (61).

Repertoár koncertní šňůry tvoří písně světových i domácích interpretů. Nachystány jsou mj. nové aranže známých hitů legendární britské skupiny Queen. Jistě zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky. 

Sama Soňa o svém působení ve skupině říká: „V roce 2004 jsme s bratrancem Martinem poslechli výzvu Braňa Kostky a s hrdostí mohu tak dnes říci, že jsem se stala spoluzakladatelkou skupiny. Fragile patří mezi moje životní lásky a věřím, že fanouškům budeme spolu s ostatními členy dělat radost ještě dlouho.“

Jak populární herečce zpěv jde, se můžete přesvědčit na videu zde.

Soňa Norisová tak bude mít podzim práce až nad hlavu. Od září až do listopadu projede se skupinou Fragile celé Čechy a Moravu, zároveň natáčí pro Primu seriál VIP vraždy, kde hraje zvídavou spisovatelku zasahující do práce policie.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

15. 7. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.