Herec Ivan Trojan byl kmotrem knihy Marie Doležalové. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

A je to venku: Ivan Trojan se vyjádřil k intimním chvilkám s Marií Doležalovou!

Herečka a blogerka Marie Doležalová (28) pokřtila svoji knížku Kafe a cigárko, která vznikla na základě jejího stejnojmenného blogu. Ke křtu si přizvala Ivana Trojana (51) a Elišku Balzerovou (66).

Trojan měl tu čest zahrát Marii Doležalové milence. Ostatně v knížce má dokonce samostatnou kapitolu! Je snad mezi nimi něco víc? „V divadle mě oslovila naše tajemnice a říkala mi, že jsem v blogu a jestli jsem to četl. Zeptal jsem se, co to je blog. Říkala, že to je na internetu a dá se v tom listovat. Byl jsem překvapený, že internetem se dá listovat,“ nechal se slyšet Trojan.

„Přinesla mi to vytisknuté a dodala, že to píše Marie Doležalová. Tu samozřejmě znám. Pak jsem si to přečetl. Každopádně můžu říct, že na rozdíl od Elišky, která jí hrála babičku, já jí hrál milence. Jsem na tom tedy líp,“ dodal. Potom byl vyzván k tomu, aby z knihy přečetl úryvek. A aby toho vůbec byl schopen, musela mu právě Eliška Balzerová půjčit své dioptrické brýle.

„Jestli se u toho budete smát, tak to bude fajn, ale ta kniha je velmi vážná a velmi otevřená. Oceňuji, že Marie se umí s takovým nadhledem podívat na některé věci až na dno. Nebo až úplně dovnitř. Je strašně důležité, že to není jen vtipné a opravdu to vychází z nějaké hloubky,“ myslí si Trojan.

„Není tolik herců a hereček už vůbec ne, které se umí takhle otevřít a udělat si ze sebe třeba srandu. To je velká vzácnost a devíza. Doufám, že se to za chvíli bude odrážet i v její herecké kariéře. Já v ní vidím takovou Natašu Gollovou,“ vysekl Marušce poklonu herec.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

30. 11. 2015 09:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.