Rostislav Osička momentálně trénuje na StarDance, jak se s tím popere? (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

A je to venku: Legendární boxer Rosťa Osička přiznal potíže s pohybovou pamětí!

Jak už jsme vám psali, boxer Rostislav Osička (58) se zúčastní sedmého ročníku StarDance, v soutěži bude tančit s Romanou Motlovou (40).

„Jednou jsem se rozhodl a jdu do toho naplno. Teď v podstatné míře vypouštím box a malování a na programu mám jen tanec. Fyzicky ho zvládám, jsem za léta sportování na námahu zvyklý. Musím ale přiznat, že už nějaký čas tvrdě s partnerkou trénujeme a nečekal jsem, že tanec bude až taková dřina,“ svěřil se Rosťa, který je vášnivým malířem.

Nejvíce nejstaršího tanečníka v soutěži trápí pohybová paměť. „Pamatovat si všechny ty kroky, obraty či otočky, pohyby vpravo nebo vlevo, to fakt dá hlavě dost zabrat,“ přiznává Osička, pro kterého je to úplně něco jiného než práce nohou v boxu.

V předchozí řadě StarDance mistr Evropy ve střední váze fandil sportovci Imrichu Bugárovi (60), který skončil na skvělém třetím místě.

„Byl opravdu dobrej, postupoval a konečnou bylo až semifinále. Samozřejmě jsem s ním o tom mluvil. Chtěl si něco vyzkoušet, i když mu hodně lidí nevěřilo, a uspěl,“ prozradil Osička, který neočekává, že by vyhrál, důležitý je pro něj postup, co prý bude dál, je ve hvězdách.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 9. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.