(Zdroj: Herminapress.cz) 20x FOTO

Absolonová a Svobodová nahodily rohy a strašily děti v Motole

Moc jí to slušelo v čertovském převleku s nezbytným „make-upem“ na tváři. Monika Absolonová vůbec nepůsobila děsivě, a jak prozradila ani to není jejím záměrem, protože je pekelník lidumil, který má rád lidi a hlavně děti. A právě proto se prý dlouho nerozpakovala a kývla na nabídku Venduly Svobodové, prezidentky Nadačního fondu Kapka naděje, že přijde spolu s ní a dalším čerchmantem - Davidem Gránským, Mikulášem - Liborem Boučkem a andělem - Janem Maxiánem na nadílku za malými pacienty na onkologické oddělení Dětské fakultní nemocnice v Motole.

„Je to moje pekelná premiéra a jsem tedy takový čert v záběhu. Když jsem byla malá, tak k nám na nadílku tyhle bytosti chodily. Bylo to sice fajn, ale čerta jsem se bála a měla před ním pořádný respekt, proto já nebudu dneska chrastit řetězy, dělat bu-bu-bu, ale pojmu tuhle misi s radostí a úsměvem. Ovšem ne každý pekelník je dobrotisko jako já a proto k mému synovi Tadeáškovi zvát na nadílku žádné ďáblíky nebudu. Tedy zatím, možná až bude větší,“ s úsměvem vysvětlila Monika.

Pak se partička vedená Mikulášem dala do pohybu a po pokojích se pustila do nadělování hraček, stavebnic, omalovánek i trochy pamlsků. A bavili se při něm všichni. Na dětských tvářích se objevily úsměvy a v očích se jiskřilo. Stejné to bylo i u nadpřirozené delegace, která se zcela shodla v tom, že obdarovávání bylo vzájemné.

„Za dárky jsme dostali na oplátku dětskou radost. Víc jsme si ani nepřáli. A za rok tu budeme zase,“ sdělili po nadílce jednohlasně čerti, anděl i Mikuláš.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 12. 2017 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín