(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Absolonová potvrdila těhotenství! Potomek přijde na svět v listopadu.

S úsměvem od ucha k uchu, v klídku a pohodě dorazila zpěvačka a herečka Monika Absolonová na neformální snídani do Choco-Café U Klimenta, kde se rozpovídala o svých zkušenostech s kontaktními čočkami. Zájem o její odborně rozdováděný projev byl velký, ještě větší ovšem o její těhotenství.

„Vzhledem k tomu, že mě ještě čekají nějaké výsledky testů, tak se moc vyjadřovat ke svému stavu, který je možná trošku jiný, zatím nechci. Přiznávám ovšem, že děťátko je na dobré cestě, protože bych těžko někoho se svým dmoucím se břichem přesvědčovala, že jsem se přežrala,“ se smíchem uvedla Monika.

Jak prozradila, vůbec nechtěla, aby se vědělo, že je těhotná. „Zpočátku jsem to tutlala. Netoužila jsem po tom, kdyby náhodou něco nebylo v pořádku, aby to všichni věděli a litovali mě. Teď je to jiné a já doufám, že je vše podle ultrazvuku normální. Ještě čekám na výsledky krevních testů. Vzhledem k věku, je mi osmatřicet, tak přeci jen malinko obavy mám,“ doplnila Absolonová.

Ty ovšem prý vůbec nesdílí její partner Tomáš Horna. „On mi to tvrdí také, tak to snad klapne a v listopadu by měl náš potomek přijít na svět. Zda to bude kluk či holčička nebudu ovšem prozrazovat. Snad jen to, že dvoj či vícečata to nebudou. Zatím pohlaví vím tak na osmdesát procent, až to bude stoprocentní, tak se to dozvíte,“ dodala Monika Absolonová.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

20. 5. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.