Těhotná Monika Absolonová si vyšla s partnerem na představení Fantoma Opery. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Absolonová si dva měsíce před porodem vyrazila společnosti: Kam schovala 20 kilo?

Zpěvačka Monika Absolonová (38) s přítelem Tomášem Hornou (34) si vyrazili na výroční představení muzikálu Fantom opery. Všichni tři, tedy i potomek na cestě, prý byli nadšeni.

„Tohle dílo jsme už viděli, takže jsme věděli, do čeho jdeme. Předčasný porod z napjatých scén tedy vůbec nehrozil. Užili jsme si to. Jen jednu drobnou připomínku bychom měli, možná tady mohli udělat trošku širší sedačky pro nastávající maminky,“ vtipkovala Monika s tím, že těhotenství prožívá naprosto pohodě. Jen váhový přírůstek 20 kilogramů už je samozřejmě znát, což zpěvačce ovšem na spokojenosti neubírá.

A štěstím viditelně září i Moniky partner. „Moc se na mrňouska těšíme. Monika má termín 20. listopadu a teď už na sto procent víme, že to bude kluk. Samozřejmě jsme diskutovali nad jménem a nakonec se i shodli. Bude to Tadeáš," říká hokejista Horna. 

V současné době nastávající rodiče dokončují renovaci bytu a zodpovědně prohlašují, že jsou na příchod miminka připraveni. Jak ještě Monika a Tomáš prozradili, Tadeáškovi vybudovali pokojíček v modré barvě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 9. 2015 09:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.