(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Absolonová: Smolíkovi ano, nervák nebo drsárnu bych odmítla

Je fit a v pohodě. Těhotenství jí rozhodně sluší a je si toho také vědoma. Stále hraje a zpívá, ale jak přiznala, přeci jen se trošku hlídá. „Nejsem už žádný zajíc, táhne mi pomalu na čtyřicítku, rodinu chci, a tak si přeci jen dávám umírněného majzla,“ řekla Monika Absolonová, premiérová návštěvnice nové komedie Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství v Divadle Studio DVA, napsané na motivy známého televizního seriálu.

„Přiznávám, že kdybych dostala pozvání na představení nějakého nerváku nebo drsné podívané, určitě bych odmítla. To není můj šálek kávy. Ani v minulosti jsem podobné divadelní nebo filmové kousky nevyhledávala, teď, v mém stavu, to platí dvojnásob. Ráda lidi bavím a věřím, že budu až do listopadu, kdy mám porodit, a stejně ráda se bavit nechám. A tahle Smolíkovic rodina mě opravdu dnes dostala. Byla prostě parádní,“ uvedla Monika, kterou doprovázel její přítel Tomáš.

„Přiznávám, že jsem měl obavy, že při představení usnu. Přijel jsem hned po hokejovém tréninku a měl toho dost, ale dopadlo to jinak. To, co předváděla rodina Smolíků na jevišti, tedy herci Bob Klepl, Eva Holubová, Jana Stryková, Václav Jílek a Jiří Ployhar, prostě nešlo zaspat. Hodně dobře jsem se bavil a určitě tohle představení doporučím i spoluhráčům v mančaftu,“ uvedl Moničin partner.

Úsměvem nešetřil po premiéřeani Josef Carda, který vytáhl na představení manželku a syna Adama. „U mě naprostá spokojenost. Kdyby mi nabídli roli taťky Smolíka, určitě bych ji bral. Jsem sice trošku jiné tělesné konstituce než Bob Klepl a museli by mě vycpat mnohem víc než jeho a víc bych si tedy v kostýmu i máknul, ale určitě bych neváhal. Prostě je to příjemné představení, které zaujalo i syna. On velice dobře zná seriál a tahle divadelní komedie, jak mi řekl, byla minimálně stejně dobrá, “ prozradil Josef Carda.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

1. 6. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.