(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Absolonová: Tančím jenom na jevišti a sem tam doma

V roce 2010 si spolu s Janem Masarykem vyzkoušela jaké to je zúčastnit se soutěže StarDance a od té doby, jak prozradila, už není jen muzikálovou zpěvačkou, ale i tanečnicí. „No, abych pravdu řekla, s tím tancem to ještě není zdaleka perfektní, ovšem snažím se a spokojenost s výkony postupně přibývá,“ nechala se slyšet Monika Absolonová, která spolu s kolegyní Lenkou Filipovou a její dcerou Lenny zazpívaly v pořadu ČT Pomozte dětem…aneb když hvězdy nejen tančí

Jak přiznala, právě účast ve StarDance jí přinesla nové příležitosti. „Něco jsem natrénovala, pochytila a vyzkoušela a zúročilo se to. Do doby, než jsem tuhle soutěž absolvovala jsem byla vyloženě jen zpěvačka. Buď jsem stála na jevišti, nebo semtam popocházela či občas klečela a zpívala, po jejím skončení přišly nabídky na role, kde jsem i tančila. A jsem za to vděčná. Zpěv a tanec jsou teď mou doménou,“ uvedla Monika.

Ovšem, jak přiznala, tančí jen na jevišti v muzikálech. Se společenským tancem si už tolik netyká. „Chodím občas na plesy, ale po vystoupení se do víru tance nepouštím. Sice bych asi valčík, polku nebo tango dala, ovšem raději to nepokouším. Jo, to doma s přítelem si občas zatančíme, je to sice bez živé muziky, ale nám to stačí,“ dodala zpěvačka a tedy už i tanečnice.

Zatímco Absolonová s partnerem Janem Masarykem skončila v roce 2010 na pomyslném třetím místě ve StarDance, herec Pavel Kříž s Alicí Stodůlkovou celou soutěž vyhráli. A i v pořadu Pomozte dětem…aneb když hvězdy nejen tančí, předvedli, že jsou ve formě.

„Ale jděte, jsem hrozně unavený. Teď jsme dva dny točili ve studiu a pak hned šli sem tancovat. Ne, kdepak, ve formě nejsem. Že se vystoupení zamlouvalo, bylo tentokrát především zásluhou partnerky, ne mojí,“ přiznal s pousmáním Pavel a dodal, že od vítězství před pěti lety na parket nevstoupil a ani do budoucna s tím už nepočítá.

„Přiznejme si, léta přibývají a nikdo nemládneme. Bylo to kdysi parádní, hezká vzpomínka, ale s tancem jsem opravdu skončil. Natrvalo,“ kategoricky uzavřel Pavel Kříž.

6. 4. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.