(Zdroj: Herminapress.cz) 1x FOTO

Adam Mišík se raduje z nových příbuzných, kteří přiletí na rodinný koncert v Lucerna Music Baru

Zpěvák Adam Mišík díky dokumentu o svém otci Vladimírovi získal početnou rodinu v Americe. Legenda českého rocku Vladimír Mišík neměl celá léta ani ponětí, že má za velkou louží devět sourozenců. Dokument Nechte zpívat Mišíka, který mapuje jeho život, Adamovi a také jeho sourozencům - Maťovi a Báře - dopomohl objevit nečekaně novou velkou americkou rodinu. Poprvé se za nimi otec Vladimír společně s dětmi vydal letos v září, když byl pozván na svatbu své neteře. K silným okamžikům návštěvy patřil moment, kdy ho jeden z bratrů vzal na pláž, kde byl rozsypán popel jejich otce.

Vladimír si chce nyní své šťastně nalezené rodiny užít co nejvíce a několik jejích členů pozval do Prahy na svůj unikátní koncert, kde si poprvé zazpívá se všemi svými dětmi a manželkou. 

Koncert proběhne v rámci cyklu Family Jam, tedy projektu, který bude přivádět na pódium slavné muzikantské rodiny. První velké muzikantské rodinné setkání Mišíkových na pódiu s americkým příbuzenstvem v hledišti se odehraje v pražském Lucerna Music Baru v pondělí 16. října 2017 od 19 hodin.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 10. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín