(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Addamsova rodina hlásí nástup na jeviště! A vzala to přes kuchyň

Doslova a do písmene jsme měli možnost nahlédnout do kuchyně šílené rodiny Addamsů. Kousek od Prahy, v JIP Gastro studiu v Bořanovicích, chystal top kuchař Dalibor Navrátil vybrané lahůdky pro Lucii Bílou, Pavlu Břínkovou, Veroniku Mertovou, Veroniku Vyoralovou, Báru Munzarovou a další protagonisty muzikálu The Addams Family.

Přestože na jídelníčku dne byly steaky a mořské plody, Pavla Břínková práskla, jak to chodí v kuchyni u nich doma. „Nouze naučila Dalibora housti a mne vařiti. Můj manžel vůbec nevaří, někdy ráno mi udělá volské oko nebo čaj. Nepřipálí to a ještě chce pochvalu, které se jí samozřejmě dostane,“ smála se babička Addams a ukázala popálenou ruku. „Pekla jsem kachnu. Spěchala jsem a šup, přiškvařila jsem si ruku. To ale neznamená, že jsem špatná kuchařka. Moje dršťková je prý nepřekonatelná.“

Lucie Bílá se zase tužila u plotny, kde šéfkuchař instruoval, jak správně připravit chobotnici. „Chudák zvíře!,“ litovala mořského tvora muzikálová Morticie, které galantně pomáhali partner Radek a režisér Antonín Procházka.

Na dobroty z JIP Gastro studia zapíjené vynikajícím vínem z vinařství Vajbar si herci a zpěváci určitě vzpomenou po každém představení muzikálu Addams Family, kdy jim po dobře odvedené práci bude kručet v žaludku. Začínají obnovenou premiérou 5. března 2020, kdy se muzikál, po tříleté pauze, vrací na prkna Hudebního divadla Karlín.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

18. 1. 2020 14:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.