You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na videoklip Adele k singlu Hello. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Adele ohlásila nové album, které vyjde v listopadu: Singl Hello už má i svůj videoklip!

Další album britské zpěvačky Adele (27) ponese název 25 a k dostání bude od 20. listopadu. Adele nyní vydala ochutnávku v podobě pilotního singlu Hello. Nová a dlouho očekávaná deska přichází čtyři roky po úspěšné nahrávce pojmenované 21.

Deska 25 bude obsahovat jedenáct skladeb. K melancholické písni Hello zpěvačka představila i videoklip, který vznikl v režii Xaviera Dolana. Klip se točil prostřednictvím nejmodernější technologie IMAX (použita v hudebním videu byla vůbec poprvé) v kanadském Montrealu.

Většinu z jedenácti písniček na nové elpíčko si Adele napsala sama. Deluxe verze alba potom přinese ještě tři bonusové skladby.

Za svoji poslední desku si Adele odnesla dvě ceny Brit Awards a šest Grammy. Album 21 strávilo 24 týdnů na vrcholu hitparády Billboard 200, což je více, než se dosud povedlo jakékoliv jiné zpěvačce. Jen ve Spojených státech se ho prodalo přes jedenáct milionů kusů.

V roce 2013 získala Adele společně se skladatelem Paulem Epworthem Oscara ze Nejlepší původní píseň, ta zazněla v bondovce Skyfall.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 10. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.