Jana Krátká, Agáta Prachařová, Jakub Prachař, Libor Bouček (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Agáta nepozvala tchyni na křest knihy. Dana Batulková koukala přes plot

Nemají toho asi dost. Modelka, moderátorka a provokatérka Agáta Prachařová spolu s manželem vstupují do literatury. Tedy správněji dáma do ní vlétla včera v restauraci Miminoo, kdy spolu s kmotry a spoluautorkou pokřtili publikaci Agátina cesta k dokonalé postavě.

„Název napovídá, o čem knížka je. Já od třinácti let, kdy jsem začínala jako modelka držela nejrůznější diety. Takové ty údajně zdravé, ale i vyloženě nesmyslné nebo ujeté. I když je mi teď třicet vyzkoušela jsem toho hodně a ze všeho se něco naučila. Sepsala jsem spolu s mojí trenérkou Janou Krátkou tuhle knihu, jejímž cílem je prezentovat způsoby jakými lze dosáhnout štíhlé a co možná nejlepší verze sebe sama a uvědomění si vlastních chyb, které děláme,“ informovala Prachařová. Takže, jak vidno, zrodila se nová spisovatelka?

„No, není to moje první, ale druhé, dílko. Tím prvním byl takový časopisek s mým životopisem a tohle už je opravdu kniha. Bude-li něco do třetice, třeba román, se uvidí, jako u skoro každého i u mě platí - nikdy neříkej nikdy,“ uvedla s mnohoslibným úsměvem Agáta. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 5. 2016 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.