(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Agáta Prachařová si našla novou tchýni! A nový klip kapely The Tap Tap bude pěkná divočina

Agáta Prachařová, Kamil Střihavka a Dáda Patrasová vytvořili alespoň na jeden den v pravdě povedenou rodinku. Stalo se tak při natáčení nového klipu pro kapelu The Tap Tap, nesoucí název Noha na kolejích, což je vlastně parafráze na píseň Wabiho Daňka Rosa na kolejích. Těhotná Agáta zvládla strávit celý den v nadýchaných svatebních šatech i přesto, že jak sama potvrdila, jí zužovala pořádná nevolnost. Ale i ve čtvrtém měsíci těhotenství zvládla celodenní natáčení bez problémů, když spolu s kolegy odolávala studiovým živlům od umělého sněhu, větru po déšť podle zrovna nachystané scény. 

Tchýni ztvárnila Dáda Patrasová, pro kterou byl celý den náročnější než obvykle. Ráno, před natáčením se totiž dozvěděla o nečekaném úmrtí své milované kočky, což jí na náladě pochopitelně nepřidalo. 

Celý klip k písni Noha na kolejích byl pojat jako nadsázka, kdy třeba svatební večeře měla připomínat tu Poslední. Kamil Střihavka měl během této scény, díky roli šťastného otce, šanci znovu na chvíli zazářit jako Ježíš.

A aby tahle povedená partička byla kompletní, nemohl chybět autor Rosy na kolejích Wabi Daněk, kterému zdárně sekundoval Lou Fanánek Hagen. (Proč asi?!)       

 

The Tap Tap loni vydali novou desku i knihu, která shrnuje dvacet let jejich působení a přináší různé informace ze zákulisí.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 4. 2017 10:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.