(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Agáta Prachařová točí videoklip, plánuje desku a útočí na Slavíka: Zpívat umím, říkal to Gipsy!

Modelka, herečka, moderátorka a podnikatelka Agáta Prachařová zjistila, že čím víc povolání celebrita má, tím lépe pro ni. Snaží se toho teď držet a rozhodla se proto své portfolio rozšířit také o položku zpěvačka. Ke své první písni už točí videoklip!

„Bude o mém životě,“ říká Agáta a v klipu, který se točil v klubu M1, pózuje smečce bulvárních fotografů, flirtuje na baru, střídá desítky krátkých minišatů a prý dokonce natáčela nahá! Videoklip režíroval tatínek Jiří Hanych a prý to byla jasná volba. Nikdo jiný z její rodiny se ale v klipu neobjeví. „Snad kromě mého psa, který ale to včerejší natáčení možná ani nepřežil,“ dodává Agáta.

„Ale v klipu bude spousta známých osobností, to zase pozor. Ornella Koktová, Gipsy.cz, Dominika Mesarošová nebo třeba Fanánek.“ Právě Agátin kamarád, zpěvák Gipsy.cz, pro ni písničku složil a pokud se jako singl dočká úspěchu, dvojice spolu hodlá natočit celou desku. „Vždycky jsem chtěla zpívat! A Gipsy říká, že mi to jde, že to umím,“ ohrazuje se Agáta neprůstřelným arguentem.

Novopečená zpěvačka navíc dodává, že s jejím novým povoláním nemá problém ani manžel Jakub Prachař. „Jo, řekl, že dobrý. Nevadilo mu to,“ usmívá se potutelně Agáta. Jestli Jakubovi nevadil Agátin nápad se zpíváním, určitě by mu také nevadilo, že si na plac pozvala hned několik finalistů Gaye roku. Od nich potom chtěla, aby se v klipu vášnivě líbali. Agáta teď očekává, že klip bude mít úspěch, deska se natočí a že ji fanoušci v příštím Slavíkovi nenechají „ve štychu“. Právě toto ocenění je pro ni momentálně metou.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

6. 5. 2015 10:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.