(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Agáta s matkou na akci Gay roku: Žilková promluvila o Prachařovi!

V jednom pražském klubu probíhalo finále soutěže Gay roku 2015. K překvapení všech se Gay ikonou roku stala modelka Agáta Prachařová, a protože není žádná troškařka, shrábla rovnou i titul pro absolutního vítěze.

V mužské kategorii byl zase v nominacích Agátin manžel Jakub Prachař. A neboť s sebou vzala Aguš mámu Veroniku Žilkovou, ta celou situaci neváhala okomentovat: „Jestliže je Agáta absolutní vítězkou gayů, tak potom Prachař je gay!“

Agáta tituly nesla pyšně, udělala si selfie s vítězi soutěže a o své další kariéře má jasno: „Jsem ráda, že gayové mají vkus. Je to poprvé, co jsem takhle něco absolutně vyhrála. Teď bude druhá cena ten Slavík.“ 

Vítěz letošního ročníku, Jiří Korytář, je šťastně zadaný, s partnerem je devět let. „Přihlásil jsem se proto, že bych chtěl pomoct komunitě. A osvětě a propagaci se chci věnovat i po vítězství,“ dodává vítěz Korytář.

Tomáš Kislinger, který skončil druhý, se na vážný vztah zatím necítí. Z finále byl nervózní. „Spousta stresu, člověk pomalu ani nejí, aby nebyl v plavkách tlustej,“ svěřil se po vyhlašování Tomáš.

Třetí místo obsadil Daniel Ungermann a ani ten přítele nemá. Bez debat však mohl mít na finále nejoriginálnější doprovod. „Měla přijet moje babička, ale ta onemocněla. Je tady se mnou jen nejlepší kamarádka,“ říkal Ungermann.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

14. 6. 2015 13:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.