Herečka Alena Mihulová získala v USA cenu za nejlepší herecký výkon ve filmu režiséra Slávka Horáka Domácí péče. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Alena Mihulová s Domácí péčí dobývá svět. Šlape jí na paty Slávek Horák

Český film režiséra Slávka Horáka Domácí péče sklízí jeden úspěch za druhým. Na Mezinárodním filmovém festivalu v Palm Springs se režisér Slávek Horák dostal do hvězdné sestavy deseti režisérských nadějí, které vyhlašuje renomovaný časopis Variety a pár dní na to získala Cenu za nejlepší herečku Alena Mihulová.

Herečka se sama festivalu nezúčastnila, protože natáčí seriál pro Českou televizi a zprávu se dozvěděla od Slávka Horáka.

„Mám z ocenění obrovskou radost. Musela jsem si zprávu od režiséra Slávka Horáka přečíst znovu, abych tomu uvěřila. Mám radost nejen kvůli sobě, ale i kvůli němu. Cenu jsem sice dostala já, ale hlavní zásluhu na něm má Slávek se svým skvělým scénářem a výbornou režií,“ svěřila se Alena Mihulová. 

Za roli Vlasty byla Alena Mihulová již oceněna Křišťálovým globem za nejlepší ženský herecký výkon na Filmovém festivalu v Karlových Varech.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 1. 2016 10:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.