Rocker Aleš Brichta prozradil datum svatby. Další okolnosti tají. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Aleš Brichta prásknul datum svatby. Víte, kdy se legendární rocker znovu ožení?

Nebyl to vtípek, ale tvrdá realita. Rocker Aleš Brichta (56) před časem na sociální síti překvapil zprávou, že se bude ženit se svou přítelkyní, polskou fanynkou Joannou a na křtu nového cédéčka Iny Urbanové Tak takhle asi jo v pražském klubu Slušnej kanál to potvrdil.

„Jo, svatba bude, a to 16. června. V kolik a kde si necháme pro sebe, nemíníme z ní dělat cirkus, takže jen pro nejbližší. A svatební cesta. No z časových důvodů nebude následovat hned po obřadu, ale možná ještě někdy letos nebo v roce příští. Oblíbenou destinací je Karibik, kde jsme už byli, takže asi tam. A muzicírování? Chtěli bychom vydat desku, budeme koncertovat, čekají letní fesťáky, takže program je velice časově náročný, ovšem stihneme všechno, svatbu i práci,“ informoval Aleš Brichta, který spolu s Richardem Tesaříkem, Zuzanou Stirskou, Upírem Krejčím a řadou dalších účinkoval i při natáčení zmíněné desky Iny Urbanové a byl i jejím kmotrem. Tím se stal i Vláďa Šafránek (43), kdysi působící v kapele Harlej teď frontman Walda Gangu.

„Trošku jsem si na Inině albu také zanotoval, takže i já působím coby kmotr. V současné době nevylézám ovšem s kapelou ze studia, dnes je to výjimka, protože chystáme novou desku. Představíme na ní i absolutní vlastní novinky a rádi bychom, kdyby se na trhu objevila po prázdninách. Zažívám tedy pořádnou makačku, ovšem ta nám nevadí. Moc se těšíme až to naše nové „dítě“ spatří kompletně světlo světa a snad se bude líbit,“ nechal se slyšet Šafránek.

A hvězda večera Ina Urbanová? Ta si křest užívala naplno, přiťukávala pivkem i něčím ostřejším a bavila hosty křtu i sebe. „Na tomhle cédéčku si každý vybere. Jsou tam jak pořádný pecky, tak i něco pro ujeté romantiky. Za sebe říkám – spokojenost,“ uvedla Ina a odběhla Slušnej kanál rozdovádět další písničkou.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 3. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.