Zpěvačka Helena Vondráčková si s Alexandrovci zazpívala Dlouhou noc. (Zdroj: Oficiální zdroj/Alexandrovci ) 4x FOTO

Alexandrovci odstartovali české turné: Takhle na pódiu zářila Helena Vondráčková!

Světoznámý ruský armádní soubor Alexandrovci zahájil o víkendu v Brně tuzemskou část svého evropského turné. Na show 120členného tělesa v moravské metropoli přišlo více než sedm tisíc diváků, kteří vystoupení ocenili ovacemi vestoje.

Helena Vondráčková (68) kromě písně A ty se ptáš, co já skupiny ABBA představila novou verzi hitu Dlouhá noc, kterou Alexandrovci opatřili mohutnými sbory. "Zpívala jsem s nimi už několikrát, u nás i v zahraničí. Jsou špička ve sborovém zpěvu a vždycky mají úspěch," shrnula své zkušenosti pěvecká legenda.

Velký aplaus zaznamenala i Michaela Nosková (32), když s Alexandrovci zazpívala rockovou baladu kapely Queen Who Wants to Live Forever nebo Cohenovo Hallelujah. "Měla jsem velkou trému, zpívat s nejslavnějším sborem na světě, byla fakt výzva," prozradila zpěvačka po svém vystoupení. 

Vokální čísla na jevišti střídaly dynamické tance v tradičních ruských kostýmech, svižná čísla námořníků či krátké taneční grotesky. Alexandrovci vystoupí dnes ve Zlíně, ve čtvrtek v Pardubicích a následující dny v Českých Budějovicích, Praze, Hradci Králové a v Liberci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 10. 2015 13:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.