(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Ali Amiri: Oč víc mu prosvítá pleš, o to víc je elegán.

Přezdívali mu perský princ. Student medicíny skončil v první řadě soutěže Česko hledá SuperStar na skvělém pátém místě z 8 350 přihlášených účastníků. Zároveň byl miláčkem ženského publika. Mohl za to jeho exotický zjev a krásné husté černé vlasy.

Je to už ale nějaký ten rok zpátky a čas  nezastavíš. Ali úspěšně dostudoval, pobral praxi v zahraničí a dnes se v Čechách věnuje dermatologii. 

 I jeho vlasy však doznaly změny. Vzadu na temeni mu začala prosvítat parádní pleš. Ali se jí snaží začesávat vlasy, ale výsledek není dokonalý. Pleš přece jenom svítí do dálky.

„V Superstar jsem byl v posledním ročníku medicíny a té se věnuji stále, teď na vyšší úrovni. Už jsem atestovaný lékař v oboru dermatologie. Po atestaci jsem pracoval v Dubaji, Kuvajtu nebo v Iránu. Vrátil jsem se ale do Čech a na začátku letošního roku jsme otevírali Prague aesthetic Clinic. Kliniku managuji a pracuji zde také jako lékař,“ překvapil Ali dalším životním úspěchem. 

Aliho vlasy moc netrápí. Na jeho klinice se poskytují i vlasové služby. Možná Ali Amiri využije této možnosti a vlasy si dá nastřelit. Pak bude opět dokonalý.

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 5. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.