(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Ali Amiri: Žárlivý přítel na scéně

Vzpomínáte na exotického účastníka hudební soutěže Aliho Amiriho? Dnes večer se objeví v seriálu Svatby v Benátkách jako žárlivý přítel stážistky Hanky, tedy Natálie Holíkové.

Pokud fandíte manželům Davidovi (Martin Kraus) a Lence (Lenka Zahradnická), možná s obavami sledujete, jak se David točí kolem stážistky Hanky, která s ním momentálně pracuje v ordinaci. Na Davida čeká překvapení - Hančin žárlivý bývalý přítel Ali, který mu o jeho pohledné spolupracovnici přijde říct něco víc.

“Hraju Hančina přítele Aliho Rahima, kterého ona podvedla a pak opustila. První obraz, který jsem točil, byla hned žárlivá scéna. Vletěl jsem do ordinace a udělal výstup. Neměl jsem s tím problém, v reálu jsem taky hodně žárlivý. Když převládnou emoce, a já jsem emocionální člověk, jdou rozumné argumenty stranou. Každý jsme trochu žárlivý, jen je potřeba mít to pod kontrolou. Naštěstí se tahle má vlastnost s věkem zmenšuje, jsem sice pořád dost žárlivý, ale podstatně klidnější, než před lety,” prozradil na sebe Ali Amiri.

 

Bývalý zpívající uhrančivý student medicíny dokončil studia, získal praxi u nás i v zahraničí a momentálně pracuje jako kožní lékař na klinice estetiky. “Mám za sebou malou roličku v seriálu, ale v jiném seriálu na Slovensku jsem hrál neurochirurga. Jsem zvědavý, jestli ve Svatbách v Benátkách dostane má postava větší prostor a jak se její osud bude dál vyvíjet,” řekl

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

29. 4. 2015 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.