(Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Alice Nellis přinutila Sabinu Remundovou běhat nad ránem v korzetu po cimbuří!

V ranním oparu, nevyspaná a pod tlakem byla Sabina Remundová přinucena balancovat ve výškách. Co se stalo? Herečka Sabina Remundová si totiž zahrála zlou královnu v nové pohádce Alice Nellis Sedmero krkavců. Říká, že to byla její první záporná role, ale s gustem si ji užila.

„Byl to pro mě protiúkol, ale bavily mě dvě polohy - hrála jsem postavu mladší, než je můj reálný věk, a také starší. A hlavně jsem si zahrála maminku Vaškovi Neužilovi. Byla jsem na něj hodná, byl trošku přitroublej, takže to bylo potřeba,“ smála se Remundová v Lucerně, kde k nové pohádce probíhal press day. Její královna je prý přes zlou povahu vesměs komická role. Remundová totiž říká, že ani ona jako dítě neměla ráda smutné a vážné pohádky. Do filmu šla také kvůli své kamarádce, režisérce Alici Nellis. „Je pro mě velkým vzorem. Jednak jako autorka, ale také coby trojnásobná maminka. Všechno si dokáže zorganizovat. Trumfla mě i v počtu dětí. Asi díky dětem si tolik rozumíme,“ míní Remundová. „Moje děti chodily na natáčení a dokonce si zahrály v komparzu. Trochu přemýšlely nad tím, že když hraju tu zlou, jestli si nebudu brát práci domů a nebudu na ně taky taková,“ vypráví Remundová.

Herci se předháněli v divočejších historkách z natáčení. Remundová nemůže zapomenout hlavně na natáčení ve výškách, protože z výšek má velký strach. „Běhala jsem po cimbuří a i když tam byl profík, kterej mě jistil, tak jsem měla nahnáno. Bylo mi špatně za něj, mám docela závrať. Vyběhnu a házím miminko ze skály dolů. Točilo se brzo ráno v mlžným oparu a já v těch těžkých dlouhých šatech, v korzetu, běhala po úzkým chodníčku. Byl ve výšce a porostlý mechem, žádná sranda.“

A dobré vzpomínky nemá ani na hlavní herce pohádky, tedy krkavce. „Krkavci nejsou zrovna laskaví ptáci a mají hodně ostré zobany. Když jsme je krmili masíčkem, natvrdo nám klovali do rukou. Nejsou to zkrátka něžní papoušci.“ Herečku prý ale velmi bavila scéna natáčená ve čtyři ráno na vratké a staré lodičce. „Poměrně rychle jsem se do toho dostala a statečně jsem veslovala. To se mi dařilo a troufám si říct, že teď můžu vyrazit v létě na vodu,“ těší se Remundová.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 5. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.