You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Za skladbu Blank Space získala Taylor Swift American Music Award. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

American Music Awards ovládla Taylor Swift, triumfovala i skupina One Direction

Americká zpěvačka Taylor Swift (25) ovládla předávání hudebních cen American Music Awards, které se uskutečnilo v Los Angeles. Proměnila ve vítězství tři ze šesti nominací, ceremoniálu se však nezúčastnila.

Taylor Swift zvítězila v kategoriích Singl roku za skladbu Blank Space, Nejoblíbenější album – pop/rock za nahrávku 1989 a Nejoblíbenější interpret/interpretka.

Hlavní cenu pro interpreta/interpretku roku získala britsko-irská chlapecká kapela One Direction, která tak obhájila loňské prvenství. Triumfovala i v kategorii Nejoblíbenější skupina – pop/rock, v níž vyhrála potřetí za sebou. Nejoblíbenější zpěvačkou – pop/rock se stala Ariana Grande a Nejoblíbenějším zpěvákem – pop/rock Ed Sheeran.

Po dvou cenách získala též rapperka Nicki Minaj a R&B zpěvák The Weeknd. Skupina Florida Georgia Line pak obdržela dvě ceny v kategorii country. Trofej pro Objev roku si odnesl country zpěvák Sam Hunt.

Ceremoniál moderovala Jennifer Lopez (46), která byla i jednou z vystupujících. Kromě ní se na pódiu představili Selena Gomez, Demi Lovato s Alanis Morissette, One Direction, Gwen Stefani, Coldplay, The Weeknd, Justin Bieber či Céline Dion.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 11. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.