Janet Jackson vystoupí v dubnu v Praze. (Zdroj: Universal Music ) 1x FOTO

Americká zpěvačka Janet Jackson míří do Česka: V dubnu poprvé zazpívá v Praze

Americká zpěvačka Janet Jackson (49), sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona, vystoupí 20. dubna 2016 v pražské O2 aréně.

Jde o první koncert americké zpěvačky v České republice. Držitelka několika Grammy, Emmy, Zlatých glóbů, nominace na Oscara a desítky nominací na American Music Awards, MTV Video Music Awards a Billboard Music Awards se vrací na pódia kvůli turné Unbreakable World Tour.

Album Unbreakable, na němž Janet spolupracovala s hvězdným producentským týmem, který tvoří Jimmy Jam a Terry Lewis, vyšlo 2. října 2015 a je v její diskografii jedenáctým studiovým počinem. Jedná se o první nahrávku v posledních sedmi letech, poslední řadové album Discipline vydala v roce 2008.

Fanoušci jsou z nové desky Janet Jackson nadšeni, což potvrzují i první prodejní čísla za oceánem, kde zpěvačka získala své sedmé zlato v prodejní hitparádě.

Zpěvačka, herečka, choreografka, tanečnice, podnikatelka a filantropka během dlouhé kariéry prodala asi 160 miliónů desek po celém světě. Vstupenky na pražský koncert jsou ode dneška v síti Ticketportal za 1790–2690 korun.

Janet se v současné době nachází na turné po Americe a Kanadě. Již před pár dny zveřejnila několik evropských koncertů, díky nimž na jaře příštího roku potěší i fanoušky ve Francii, Anglii, Švýcarsku a Německu. Koncert v Praze bude jediným v rámci bývalé východní Evropy.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 10. 2015 12:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.