You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Poslechněte si skladbu R.I.P. 2 My Youth od kapely The Neighbourhood. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Američtí The Neighbourhood zavítají poprvé do Prahy: Koncert se uskuteční v březnu

Americká alternativně pop-rocková skupina The Neighbourhood zavítá poprvé do Prahy. V sobotu 5. března 2016 vystoupí v rámci koncertní série Excelent Jukebox v pražském Lucerna Music Baru.

The Neighbourhood (někdy jen The NBHD) se proslavili svým druhým singlem Sweater Weather v roce 2012. Uhrančivá skladba se ihned po vydání umístila na samotné špičce US Alternative a stala se dvakrát platinovou. Singl následovalo veleúspěšné album I Love You, které kapela představila na letních festivalech včetně toho největšího – Coachella.

Po odchodu bubeníka Bryana Sammise začátkem roku 2014 změnila kapela svůj zvuk a vydala dva oceňované mixtapy "#000000" a "#FFFFFF", na kterých spolupracovala s hudebníky napříč žánry, jako je například YG, Dej Loaf nebo Danny Brown.

Druhého alba se fanoušci dočkali letos 30. října. Novinka Wiped Out! okamžitě zabodovala a stala se číslem jedna v žebříčku US Alternative. The Neighbourhood na něm znějí svěže a velmi aktuálně, zároveň si ponechali tak typickou naléhavost vokálu Jesseho Rutherforda (24).

Aktuální album představí kalifornská kapela v pražském Lucerna Music Baru 5. března. Koncert začne už v 18 hodin. Předprodej lístků za 540 Kč byl zahájen dnes, v pátek 20. listopadu, na GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 11. 2015 15:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.