Uriáš a Petronel počítají diváky (Zdroj: Facebook ) 8x FOTO

Anděl Páně 2 překonal milionového diváka. Dočkáme se trojky?

Filmová pohádka režiséra Jiřího Stracha Anděl Páně 2 překonala milionovou hranici v návštěvnosti a zároveň se stala rekordmanem v rychlosti dosažení milionu diváků.

„Anděl Páně 2 se stal filmem, který na hranici milionu diváků dosáhl mezi všemi „milionáři“ nejrychleji, v šestém týdnu od premiéry,“ uvedla Nosková Žurková ze společnosti Falcon, která film distribuuje. 

Bude režisér Jiří Strach přemýšlet o svému slibu a začne se připravovat na třetí pokračování této veleúspěšné pohádky? Hlavní aktéři pohádky fanouškům a divákům vzkázali:

Milí diváci Anděla Páně 2!

Jeden z nás bezelstně řekl, že budeme uvažovat o Andělu Páně 3, když přijde milion diváků do kin. Chtěli jsme tak naznačit, že se s Andělem Páně loučíme. Vy jste se ale rozhodli tuto milionovou metu dobýt. A protože co se slíbí, je mravné i splnit, nezamykáme Petronelovi a Uriášovi jednou provždy dveře.

Stejně ale jako jsme nechtěli dvojkou Anděla podrazit nohy jedničcce, ani nyní nechceme nějakou "uspěchanou trojkou" pokazit, co se dosud povedlo. Pakliže bude vynikající nápad ve skvělém scénáři, vyrazíme opět do nebe na mejdan s Pánem Bohem a všemi svatými. Pakliže bychom ale my tři příběhu nebo humoru nevěřili, tak potom ani za milion - korun, dolarů nebo diváků. Nechceme zklamat ani vás, ani sebe.

Děkujeme milionkrát, každému z vás, kteří jste přišli do kina! Je to parádní zpráva nejen pro Anděla Páně, ale pro celý český film.

Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Jiří Strach 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

13. 1. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.