Operní pěvkyne Andrea Kalivodová má za sebou úspěšný rok. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Andrea Kalivodová a její štěstí: Rodina a práce

Operní diva Andrea Kalivodová (38) letos prožila s manželem Radkem Tögelem už druhé Vánoce, kdy jim společnost dělal synek Adrian. Chlapečkovi už je rok a dva měsíce, Vánoce plné světýlek a vůní si tedy začíná naplno užívat.

„Společně jsme byli na naší každoroční štědrovečerní túře a letos už s námi Adrianek šel jako rovnocenný parťák. Letos ochutnal i cukroví, byl veselý a hezky si s námi ťapal. Začal chodit hodně brzo, od jedenácti měsíců to zvládá bez pomoci. Je to velice šikovné, bystré a rychlé dítě. Dělá nám radost,“ usmívá se Andrea.

Předsilvestrovské posezení si užila Andrea v rodinném kruhu na rodné Moravě. „Jsme velká gurmánská rodina. A tady v Brně vzniklo několik skvělých špičkových restaurací, tak v jedné z nich jsme bilancovali letošní rok,“ vypráví Andrea. A dnešní oslava Nového roku bude veselá, nebude chybět ohňostroj. „Náš dědeček je velice aktivní, už má připravenou pyrotechniku!“

V novém roce ještě v polovině ledna stihne dovolenou s rodinou a pak už ji čeká jenom práce!

„Mám spoustu nových projektů, třeba Božská Ema. Bára Kodetová čte životopis Emy Destinnové a já do toho zpívám krásnou operní literaturu. Začaly jsme osmého prosince v Táboře, v jižních Čechách, kde Ema působila, a bylo vyprodáno. Teď nás čeká série koncertů po republice,“ těší se Andrea. 

S Terezou Mátlovou a s Pavlinou Senic také Andrea v novém roce rozjíždí trio operních div. „Máme trio operních div, které chtějí posluchačům něco předat, dobře vypadat a něco ze sebe dát, nejen tu árii odzpívat. Jeden šikovný autor už pro nás napsal dvě písně, které teď budeme natáčet,“ prozrazuje Andrea Kalivodová svůj nabitý program pro rok 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

31. 12. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.