Operní diva Andrea Kalivodová zazpívala učitelům. (Zdroj: Archiv Andrea Kalivodová ) 4x FOTO

Andrea Kalivodová jako sexy učitelka zpěvu? Chtěli byste takovou kočku za katedru?

Operní diva Andrea Kalivodová (38) zazářila na konci března na netradiční akci. Při příležitosti Dne učitelů vystupovala v Pardubicích před pedagogy z mateřských, základních, středních i vysokých škol. Sklidila standing ovation a učitele má naprosto pod palcem. Že by chtěla synkovi Adrianovi zajistit do budoucna protekci?

Česká mezzosopranistka a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová vidí mezi zpěvem na jevišti a učitelstvím velkou paralelu a do budoucna by se nebránila ani zpěv vyučovat. 

„Povolání učitele je podle mého názoru velkou řeholí. Je to podobné jako vystupování na jevišti, jdete s kůží na trh. K pedagogům mám velkou úctu a respekt. Obdivuji jejich vytrvalost předávat své znalosti žákům a studentům. V současnosti jsem velmi zaneprázdněná, ale do budoucna bych se vyučování zpěvu nebránila. Podporuji základní umělecké školy, na základní umělecké škole v Dolních Břežanech si nenechám ujít ani chystaný koncert nejlepších žáků," sdělila operní pěvkyně, která kromě úžasně pronikavého hlasu veřejnost okouzlila i svými sexy černými přiléhavými šaty s hlubokým výstřihem. Takto okouzlující učitelka by byla jistě pro mnohé studenty skutečně za odměnu. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

8. 4. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.